Akcesoria Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Najbardziej zaawansowany selfie stick w ofercie Xiaomi pozwoli Tobie na tworzenie bardziej kreatywnych selfie oraz uchwycisz za jego pomocą wszystkie radosne chwile. Zdjęcia oraz filmy wykonasz za pomocą pilota zdalnego sterowania. Selfie stick jest lekki (155g) oraz kompaktowy. Po złożeniu zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki.

    99,00 zł
  • Najbardziej zaawansowany selfie stick w ofercie Meizu pozwoli Tobie na tworzenie bardziej kreatywnych selfie oraz uchwycisz za jego pomocą wszystkie radosne chwile. Zdjęcia oraz filmy wykonasz za pomocą pilota zdalnego sterowania. Selfie stick jest lekki oraz kompaktowy. Po złożeniu zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki.

    119,00 zł
  • Uniwersalna płytka montażowa umożliwiająca montaż kamery sportowej w gimbalach domyślnie przeznaczonych dla smartfonów. Kompatybilny z gimbalami DJI Osmo oraz wszystkimi modelami Zhiyun: Smooth-C / Smooth-Q / Smooth II / Smooth III. W adapterze można zamontować kamery GoPro / Xiaomi Yi / Xiaoyi / Eken / SJCAM / Gitup i inne o podobnych wymiarach.

    79,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
icon
WYSYŁKA CAŁY ŚWIAT + dostawa 0zł na cały asortyment
icon
SZYBKIE WSPARCIE w języku polskim
icon
PŁATNOŚĆ W PLN bez przewalutowań
icon
PEWNA GWARANCJA w autoryzowanych serwisach