REGULAMIN:

Zakup w naszym sklepie internetowym jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

 

§1. DOSTAWA


1. Przesyłki wysyłane są międzynarodową pocztą lub kurierem.

2. Istnieje możliwość wysyłki towaru na życzenie w dowolny zakątek świata. Prosimy w takiej sytuacji o podanie dokładnego adresu w celu wyceny kosztu dostawy przed zakupem. Koszt dostawy do krajów UE, USA, Kanady, Australii, Azji Południowo-Wschodniej jest darmowa (wliczona w cenę produktu).

3. Towar wysyłamy w max 5 dni roboczych od wpłynięcia środków na nasz rachunek. W 95% przypadków wysyłka odbywa się w 96H.

4. Każdy towar wysyłamy z Chin, w związku z powyższym mogą zostać doliczone opłaty celno-skarbowe i podatkowe, które ponosi kupujący (importer towaru) zgodnie z polityką importową w kraju kupującego.

Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping cost. These charges are the buyer's responsibility. Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to buying.

Więcej infromacji na temat przesyłki na specjalnej podstronie:

METODY WYSYŁKI I CZAS DOSTAWY

§2. PŁATNOŚCI

1. Za zakupy w naszym sklepie można zapłacić bezpośrednim przelewem na rachunek bankowy. Numer konta jest wysyłany automatycznie po dokonaniu zakupu.

2. Klient jest zobowiązany uiścić płatność w ciągu max 5 dni od złożenia zamówienia. W przypadku braku płatności w tym terminie umowa sprzedaży ulegnie rozwiązaniu.

 

§3. ZWROT TOWARU

1. Możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W celu zwrotu towaru prosimy o kontakt z nami celem podania adresu do zwrotu do jednego z naszych punktów zwrotnych w Chinach.

§4. REKLAMACJA

1. Na towar udzielana jest 12 miesięczna gwarancja producenta realizowana za naszym pośrednictwem. Okres ten dotyczy samodzielnych urządzeń jak telefony, tablety, kamery itp.

2. Na gratisy (o ile wystąpiły) nie udzielamy gwarancji.

3. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika (np. zalanie, mechaniczne uszkodzenie, ingerencja w oprogramowanie itp.).

§5. INNE

1. Właścicielem sklepu http://xon24.eu/ jest Xon Technology Co., LTD. z siedzibą w Haikou, Chiny.

2. Nie wystawiamy faktur VAT (nie jesteśmy płatnikami VAT EU).

3. Wysyłki towaru odbywają się z naszego magazynu w Szanghaju, Chiny.

4. Nie instalujemy custom (nieoficjalnych) ROM. Towar zostanie wysłany w fabrycznym stanie lub z zainstalowanym oficjalnym, wielojęzycznym oprogramowaniem, o ile takowe jest udostępnione przez producenta.


icon
WYSYŁKA CAŁY ŚWIAT + dostawa 0zł na cały asortyment
icon
SZYBKIE WSPARCIE w języku polskim
icon
PŁATNOŚĆ W PLN bez przewalutowań
icon
PEWNA GWARANCJA w autoryzowanych serwisach