MEE Audio Pinnacle P1 audiofilskie słuchawki dokanałowe Hi-End

Nowy produkt

Pinnacle P1 to efekt dwóch lat wytężonej pracy, która łączyła w sobie laboratoryjne testy oraz odsłuchy realizowane w grupie docelowych klientów firmy. Dzięki temu uzyskano niepowtarzalne połączenie pięknego designu, niezwykłych parametrów przetwornika oraz unikalnej opatentowanej komory, w jakiej pracuje autorski firmowy 10mm przetwornik.

Więcej szczegółów

Na tajemnicę brzmienia P1 składa się kombinacja 10mm przetwornika o ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) z opatentowanym rozpraszaczem wysokich tonów. Driver napędzany jest super lekką CCAW (copper-clad aluminium wire). Rozpraszacz dba o właściwą dźwięczność wysokich tonów, których kierunkowość może powodować problemy z sybilowaniem lub zbyt jasnym brzmieniem. Dzięki temu dźwięk jest przestrzenny, koherentny i miękki, zaś brzmienie lekko ocieplone, naładowane muzykalnością i całą pozytywną energią zeń wynikającą.

Super lekka i wytrzymała obudowa została wykonana ze stopów cynku. Dzięki temu jest równie wytrzymała na uderzenia, przydeptania i korozję jak stal nierdzewna oraz lżejsza i bardziej sztywna od aluminium. Każda obudowa jest ręcznie polerowana i składana.

Za transmisję sygnału audio odpowiada wysokiej klasy kabel z posrebrzanej miedzi OFC o czystości 99.99%. Kabel jest w pełni wymienialny dzięki zainstalowanym w słuchawkach uniwersalnym gniazdom MMCX. Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.

Konstrukcja:1-drożna
Przetworniki:Dynamiczne
Konstrukcja obudowy:Zamknięte
Impedancja:50 Ohm
Skuteczność:96dB
Pasmo przenoszenia:20 - 20.000Hz
Jakość kabla:posrebrzana miedź OFC 99.99%
Długość przewodu:1.3m
Typ wtyku:3.5mm mini jack
Typ wtyku:Kątowy
Regulacja głośności:NIE
Mikrofon:Opcjonalnie
Etui ochronne:TAK
Tłumienie hałasu:pasywne
Redukcja szumów:NIE
Rozmiar przetwornika:10mm
Waga bez kabla:13g
Gwarancja:12 miesięcy

Podobne produkty

Ostatnio przeglądane

icon
WYSYŁKA CAŁY ŚWIAT + dostawa 0zł na cały asortyment
icon
SZYBKIE WSPARCIE w języku polskim
icon
PŁATNOŚĆ W PLN bez przewalutowań
icon
PEWNA GWARANCJA w autoryzowanych serwisach