MEE Audio X7 Plus bezprzewodowe sportowe słuchawki dokanałowe Bluetooth

Nowy produkt

X7 Plus zaprojektowano dla najbardziej aktywnych ludzi. Łączą w sobie bezprzewodowy dźwięk klasy high definition z bardzo bezpiecznym sposobem instalacji w uchu. Żadne inne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

Więcej szczegółów

Bluetooth 4.0 i wiele urządzeń obsługiwanych jednocześnie - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.0, słuchawki X7 Plus mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu!

Producent pokrył obudowę słuchawek specjalną wodoodporną nanowarstwą o nazwie Liquipel. Jej grubość nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa, co w zupełności wystarcza aby słuchawki były zabezpieczone przed deszczem i potem. Dodajmy do tego gniazdo z szybkozłączką, które pozwala na wymianę uszkodzonego kabla w ciągu kilku sekund. Tym samym MEE Audio wyeliminowało 99% potencjalnych awarii, jakie trapią użytkowników słuchawek.

Wbudowany mikrofon, uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności pozwalają na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni, czyli bez narażania je na uszkodzenia lub upadek w trakcie ćwiczeń.

Wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu pozwala na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz (na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów). A to z kolei umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli.

Konstrukcja:1-drożna
Przetworniki:Dynamiczne
Konstrukcja obudowy:Zamknięte
Impedancja:16 Ohm
Skuteczność:100dB
Pasmo przenoszenia:20 - 20.000Hz
Jakość kabla:OFC
Mikrofon:TAK
Etui ochronne:TAK
Odporne na pot i wodę:TAK
Typ słuchawek:Dokanałowe
Tłumienie hałasu:pasywne
Redukcja szumów:NIE
Rozmiar przetwornika:6mm
Obsługa smartfona:
  • Android
  • iOS
  • Blackberry
  • Windows
  • HTC
Wersja Bluetooth:4.1
aptX:TAK
Czas działania:do 8H
Zasięg:10m
INNE:Czas ładowania: do 2h
::czas czuwania: do 300h
::ładowanie przez gniazdo micro usb
::obsługa: A2DP, HSP, HFP, AVRCP, SBC, aptX®, AAC
::Pokryte warstwą tworzywa Liquipel Watersafe™
Waga bez kabla:14 gram
Gwarancja:12 miesięcy

Podobne produkty

Ostatnio przeglądane

icon
WYSYŁKA CAŁY ŚWIAT + dostawa 0zł na cały asortyment
icon
SZYBKIE WSPARCIE w języku polskim
icon
PŁATNOŚĆ W PLN bez przewalutowań
icon
PEWNA GWARANCJA w autoryzowanych serwisach