OPPO HA-2SE

Nowy produkt

OPPO HA-2SE to elegancki i wyrafinowany przenośny wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym akumulatorem, w którym zastosowano nowy przetwornik cyfrowo-analogowy względem starszej wersji, co znacząco polepsza jakość dźwięku. Jest on stworzony, aby podnieść jakość muzyki odtwarzanej z telefonów komórkowych i przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

Więcej szczegółów

OPPO HA-2SE jest idealnym wzmacniaczem dla użytkowników iPhone’a 7 . Użycie przetwornika USB DAC jest jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać wysoką wydajność odtwarzania muzyki, a OPPO HA-2 jest uważany za jeden z najlepszych przenośnych wzmacniaczy słuchawkowych i DAC na rynku. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość poprawy, więc OPPO wypuszcza zaktualizowanego następcę HA-2, model HA-2SE.

 Hybrydowy wzmacniacz pracujący w klasie AB – Obwody stopnia mocy w HA-2SE pracują w klasie AB i zbudowane są w oparciu o układy scalone oraz elementy dyskretne. Elementy dyskretne w stopniu wyjściowym wzmacniacza są ręcznie selekcjonowane oraz parowane. Tranzystory wyjściowe mają odpowiednio dobrane punkty pracy tak, aby pracowały w swoim najbardziej liniowym zakresie zapewniając dobrą reprodukcję krytycznie niskich sygnałów i duży potencjał, gdy wymagana jest spora moc.

• Stworzony do współpracy z iPod®, iPhone® oraz iPad® - HA-2SE przeszedł certyfikację Apple "MFi" i jest w pełni kompatybilne z najnowszym iPod, iPhone oraz iPad, działając jako cyfrowy interfejs audio. Korzystając bezpośrednio z sygnału cyfrowego audio z tych urządzeń i konwertując go na sygnał analogowy za pomocą wysokiej jakości układu ESS Sabre 32 Reference DAC, z twojego urządzenia przenośnego popłynie najwyższej jakości muzyka. Dodatkowo, dla użytkowników odtwarzających muzykę wysokiej rozdzielczości z aplikacji, HA-2SE nie wymaga użycia zestawu Camera Connection Kit (CCK), kabel danych dołączony do twojego urządzenia Apple lub kabel Lightning dołączony do HA-2SE będzie wystarczający.

•  Obsługa urządzeń z systemem Android – Złącze micro-USB w HA-2SE współpracuje z urządzeniami z systemem Android posiadającymi USB OTG (USB On-The-Go) oraz USB Audio Class. Specjalny kabel USB OTG jest dołączony do HA-2SE, aby ułatwić połączenie. Gdy używamy go z kompatybilnym urządzeniem z systemem Android, HA-2SE obsłuży wbudowane w urządzenie mobilne aplikacje muzyczne, dźwięki aplikacji oraz powiadomienia. Dodatkowo, aplikacje muzyczne obsługujące pliki wysokiej rozdzielczości mogą użyć HA-2SE jako zewnętrzny DAC odtwarzając bezstratne pliki audio PCM oraz DSD.

•  Liniowe wejście i wyjście audio – HA-2SE posiada wejście audio na złączu jack 3.5mm, aby obsłużyć odtwarzacze muzyczne, które nie posiadają wyjścia cyfrowego kompatybilnego z USB. Gdy HA-2SE  używa jednego z cyfrowych wejść USB, złącze jack 3.5mm działa jako wyjście liniowe przetwornika USB DAC.

• Asynchroniczne wejście USB DAC – Omijając wbudowane w urządzeniach mobilnych przetworniki oraz obwody wzmacniaczy słuchawkowych, HA-2SE zamieni twojego smartfona lub inne urządzenia mobilne w wysokiej jakości cyfrowy odtwarzacz audio. Asynchroniczne wejście USB DAC w HA-2SE może również współpracować z komputerami PC i MAC, zastępując wbudowaną kartę dźwiękową. Wejście to obsługuje sygnał wysokiej rozdzielczości, w tym PCM do rozdzielczości 384 kHz 24-bit oraz DSD o maksymalnej jakości 12 MHz (DSD256).

• Czysta ścieżka sygnału – HA-2SE nie posiada żadnych układów DSP. Regulacja głośności jest zrealizowana za pomocą cyfrowej regulacji wbudowanej w układzie przetwornika ESS SABRE oraz analogowego potencjometru. Funkcja wzmocnienia basu „Bass boost” zrealizowana jest w całości na obwodach analogowych. Unikając ponownej cyfryzacji sygnału dla regulacji głośności oraz układów wzmocnienia basu, HA-2SE dostarcza czystą ścieżkę sygnału audio.

• Funkcja wzmocnienia basu „Bass Boost” – Dla tych, którzy preferują mocniejsze uderzenie i większą masę słuchanej muzyki, HA-2SE oferuje funkcję wzmocnienia basu „Bass Boost”. Z wyłączoną funkcją wzmocnienia basu HA-2SE zapewnia idealnie płaskie pasmo przenoszenia, gdy funkcja wzmocnienia basu zostanie włączona, HA-2SE doda trochę mocy i uderzenia do zakresu sub-niskotonowego bez obniżania jakości pasma średnio-wysokotonowego.

• Dwa tryby wzmocnienia – HA-2SE oferuje dwa tryby wzmocnienia wzmacniacza słuchawkowego, pozwalając na optymalne dopasowanie wzmacniacza do słuchawek. Tryb wysokiego wzmocnienia przeznaczony jest do słuchawek o niskiej skuteczności, dostarczając aż 300mW przy 16-ohm obciążeniu poradzi sobie z nawet najbardziej prądożernymi słuchawkami wokółusznymi. Tryb niskiego wzmocnienia przeznaczony jest dla słuchawek o wysokiej skuteczności takich jak monitory douszne (IEM).

• Szybkie ładowanie – HA-2SE wyposażony jest w opatentowaną przez OPPO technologię VOOC pozwalającą na szybkie ładowanie akumulatora. Używając dołączonej do OPPO szybkiej ładowarki VOOC, wbudowany w HA-2SE akumulator może być naładowany do 75% pojemności w około 30 minut. Szybkie ładowanie zapewnia HA-2SE wiele godzin nieprzerwanej pracy.

• Przenośny bank energii (PowerBank) – HA-2SE może pracować jako zewnętrzny bank energii, dzięki czemu naładujesz swoje urządzenie mobilne podczas podróży. Wraz z HA-2SE chcieliśmy dostarczyć użytkownikom uniwersalność i wygodę użytkowania, dzięki czemu nie musisz już nosić ze sobą dużych i niewygodnych banków energii – HA-2SE je zastąpi.

• Jakość wykonania – Obudowa HA-2SE wykonana jest z aluminium oraz obłożona naturalna skórą. Sfazowane krawędzie metalowej obudowy oraz kontrastowe szwy to detale przyciągające wzrok. Spasowanie materiałów oraz wykończenie HA-2SE mogą stanowić powód do dumy dla jego użytkowników. HA-2SE sprawdzi się idealnie zarówno w kieszeni podczas podróży, jak i na firmowym biurku.

Wymiary 
(Sz. x Wys. x Gł.)
68 x 157 x 12 mm
Waga175 g
Pasmo przenoszenia20 Hz - 200 kHz
Poziom sygnału wejściowego 
1Vrms
Poziom sygnału wyjścia liniowego1Vrms @ 0 dBFS
Rekomendowana impedancja słuchawek16 Ohm - 300 Ohm
Maksymalna moc wyjścia słuchawkowego300 mW przy 16 Ohm,
220 mW przy 32 Ohm,
30 mW przy 30 Ohm
Złącza wyjścioweWyjście słuchawkowe stereo jack 3.5mm,
Wyjście liniowe stereo jack 3.5mm
Analogowe złącza wejścioweWejście liniowe stereo jack 3.5mm
Cyfrowe złącza wejścioweWejście USB A dla iPod/iPhone/iPad,
Wejście USB micro-B dla smartfonów z funkcją USB OTG oraz komputerów PC / MAC
Układ DACESS Sabre32 Reference ES9028-Q2M
Formaty sygnału wejściowegoPCM Stereo,
DSD Stereo (DoP v1.1 lub natywny)
Częstotliwości próbkowania PCM44.1 kHz – 384 kHz, 16/24/32 bit
Częstotliwości próbkowania DSD2.8224 MHz (DSD64), 5.6448 MHz (DSD128),11.2896 MHz (DSD256, tylko tryb natywny)
Profile USBUSB 2.0, USB Audio 2.0
Bateria
Rodzaj wbudowanej bateriiAkumulator litowo-polimerowy o pojemności 3000 mAh
Czas pracy urządzenia na bateriiOkoło 13 godzin dla muzyki odtwarzanej ze źródła analogowego, 
Około 7 godzin dla muzyki odtwarzanej ze źródła cyfrowego poprzez USB
Całkowity czas ładowania bateriiOkoło 1 godzina 20 minut

Podobne produkty

Ostatnio przeglądane

icon
WYSYŁKA CAŁY ŚWIAT + dostawa 0zł na cały asortyment
icon
SZYBKIE WSPARCIE w języku polskim
icon
PŁATNOŚĆ W PLN bez przewalutowań
icon
PEWNA GWARANCJA w autoryzowanych serwisach