SMSL A6 Cyfrowy Wzmacniacz DAC

Nowy produkt

1 649,00 zł

SMSL A6 to urządzenie stanowiące kompletne centrum multimedialne do twojego systemu audio zarówno głośnikowego jak i słuchawkowego. Urządzenie jest niezwykle rozbudowane, wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz komponenty z najwyższej półki audio. 

Więcej szczegółów

DAC: AKM AK4452 - najwyższej jakości Chip od Asahi Kasei - marki która produkuje przetworniki do topowych modeli ONKYO czy też Astell&Kern. Przetwornik klasy 4PRO wspiera technologię Velvet Sound, jest w stanie odtwarzać gęste pliki DSD oraz charakteryzuje się rekordowo niskim poziomem zniekształceń THD 107dB przy S/N 115dB.

USB: CMedia CM6632A Jest to układ o bardzo szybkiej asynchronicznej transmisji danych, zdolny obsłużyć gęste pliki DSD 32BIT. Charakteryzuje się również najwyższej klasy specyfikacją. Układ obsługuje również 24Bitową transmisję przez złacze S/PDIF.

Regulacja poziomu dźwięku - New Japan Radio NJW1194A jest to układ o ekstremalnie niskim poziomie zniekształceń i bardzo rozbudowanej funkcjonalności w tym bardzo precyzyjnej regulacji głośności z dokładnością do 0,5dB oraz regulacją tonów, jak również umożliwiający zmianę źródeł dźwięku. Moduł cechuje się bezawaryjną pracą oraz bardzo dokładną, idealnie symetryczną pracą dla kanałów.

Wzmacniacz głośnikowy ICE POWER - SMSL A6 posiada bardzo wysokiej jakości wzmacniacz w klasie D wykorzystywany w urządzeniach Bang&Olufsen zapewniający 2x 50W mocy. Idealnie sprawdzi się z małymi lub średnimi głośnikami. Cechuje się skutecznością na poziomie 120dB przy zniekształceniach rzędu 0.0025%.

Wzmacniacz słuchawkowy MAXIM MAX97220A - układ zapewniający bardzo dobre brzmienie dla słuchawek. Układ jest w stanie wysterować słuchawki o impedancji do 600 Ohm.

Opatentowany system SMSL Dynamic Bass zapewniający nie tyle samo podbicie basu co dynamiczne dostosowanie jego poziomu do pozostałych pasm tak aby dźwięk był pełny ale bez śladu przesady i przesłonięcia innych dźwięków przez brzmienie niskich tonów.

Wzmacniacz gramofonowy - w modelu A6 znajduje się układ dedykowany do współpracy z gramofonami i złączem PHONO. Zapewnia on wyjątkowo niski poziom zniekształceń i bardzo wydajną pracę.

SMSL A6 to aż 5 wejść i 3 wyjścia optyczne i cyfrowe, mnogość konfiguracji sprawia że urządzenie sprawdzi się w niemal każdej sytuacji.

Wyświetlacz informuje o trybie pracy i funkcjach urządzenia, jego wygląd można dostosować indywidualnie poprzez dobór jednego z sześciu kolorów podświetlenia.

Tak jak każde urządzenie od SMSL, model A6 jest wykonany z najwyższą starannością z aluminium. Jakość podkreślana jest nawet w takich szczegółach jak aluminiowa obudowa pilota zdalnego sterowania.

Podobne produkty

Ostatnio przeglądane

icon
WYSYŁKA CAŁY ŚWIAT + dostawa 0zł na cały asortyment
icon
SZYBKIE WSPARCIE w języku polskim
icon
PŁATNOŚĆ W PLN bez przewalutowań
icon
PEWNA GWARANCJA w autoryzowanych serwisach